Merdiven Güvenlik Ağları

Merdiven Güvenlik Ağları

Okullarda, apartmanlarda, eğitim kurumlarında vs. Çeşitli merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen filelerdir. Özellikle okullarda güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Merdiven güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Düşmelere karşı koruma sağlarken öğrencilerin hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. Merdiven güvenlik filelerimiz düşmelere karşı  tedbir amaçlı  yüksek mukavemetli %100 naylon ve uv katkılı polyamid iplerden , merdiven ölçülerine uygun olarak  itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstenilen renklerde ve çeşitli filelerden üretimimiz mevcuttur.

OKULLARDA MERDİVEN GÜVENLİĞİ

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmeliklerinde bir genelgede “düşme tehlikesi bulunan merdiven boşluklarına güvenlik ağı çekilmesi” ifadesi kullanılmış; bu uygulamanın gerekliliği ve hayati önemi bir kez daha vurgulanmıştır. Firmamızdan Mevzuata uygun, güvenlik ağlarımız, hızlı montaj için iletişime geçin. Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalıdır. Kurulum Hizmetimiz mevcuttur.

Kategoriler:
Open chat
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?