Kuş Önleme Ağları

Kuş Önleme Ağları

Kuş ve benzeri hayvanların kontrolsüz giriş çıkışına müsait olan alanlarda oluşan hayvan artık ve dışkıları insan sağlığı açısından son derece zararlıdır. Kuş koruma filesi özellikle gıda depoları, lojistik merkezleri, uçak hangarları, araç garajları, itfaiye garajları, depolama alanları, nitelikli ürün imalatı yapılan vb. alanlarda kuş girmesini ve barınmasını engeller.

Kuş Önleme Ağı Uygulamaları

%100 yüksek mukavemetli iplikten üretilmiş olan Kuş Filelerimiz UV katkısı sebebiyle uzun yıllar kullanılabilmekte; soğuk, sıcak gibi açık ve kapalı alanlarda kullanım şartlarına oldukça dayanıklı bir malzemedir. Kopma mukavemeti 7 gr/denye olan iplikten üretilen bu ağlar, kapatılan alana kuş girmesini engellemek için idealdir. Ağ gerilmesi mümkün olmayan açıklıklara ise plastik kuş konmaz ve kuş kovucu tel uygulamalarımız mevcuttur. Kuş Koruma Filesi direk ateşle temasında alev almaz. Ancak erimemesi için ağ üzerinde yanıcı madde ve malzeme birikmesi önlenmelidir.

Kuş Ağı Kullanım Alanları

Gıda depoları, lojistik merkezleri, uçak hangarları, araç garajları, itfaiye garajları, tır rampaları, depolama alanları, nitelikli ürün imalatı yapılan vb. alanlarda kuş ağı kullanılır. Özbek Spor garantisi ile satın almak ve ve kurulum hizmetleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Kategoriler:
Open chat
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?