Balkon Koruma Ağları

Balkon Koruma Ağları

Balkon Koruma ve Güvenlik Ağları, yaşam alanlarımızda genellikle balkon ve terasların açık kısımlarında yaşanabilecek tehlikeleri önlemek amacıyla üretilmiştir. Her Balkona ve alana özel olarak üretilen ağlar isteğe göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilebilmektedir. Üretimi ve montajı firmamıza ait olarak yapılan Koruma ağları yüksek mukavemetli olmasının yanı sıra, Polyamid ve Naylon ipliklerden üretilerek satışa sunulur.

Balkon Koruma Ağları yüksek katlı binalarda özellikle çocuk veya evcil hayvan sahibi kişilerin tercih ettiği, ve bu amaçla üretilen ağ çeşididir. Yüksek kattan düşme ve sarkmaları engellemek, yaşanabilecek tüm olumsuzlukları minimum seviyeye indirmek amaçlı tasarlanan bu ürünler ayrıca kuş koruma görevi de sağlamaktadır. Balkon Güvenlik ağı, Teras Kapama Ağı, Koruma Ağları ve diğer tüm Güvenlik Ağları hakkında bilgi almak ve özel indirimi fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Balkon Güvenlik Ağları ve Diğer tüm Koruma Ağları ile alakalı siz değerli müşterilerimize en doğru ve en kaliteli ürünleri sunmaktayız. “Balkon filesi” “Güvenlik filesi” “Balkon Güvenlik Ağı” “Balkon Güvenlik Ağı nerede satılır” diye düşünüler doğru adrestesiniz balkon filesi ve daha birçok güvenlik koruma ağları Özbek Spor‘ da..

 

 

Kategoriler:
Open chat
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?