Golf Ağları – Saha Çevre Kapama Ağları

Golf filesi, hem golf alanı sahası hem de saha dışında çeşitli çevre etkenlerinden korumak için kullanılır. Kullanım amacı oyun alanının dışına atılan topun dışarıya çıkışını önlediği gibi çeşitli aktivite alanlarında da güvenliği koruma açısından büyük olanak sağlamaktır.

Özbek Spor golf ağları sabit bir renge bağlı kalmamakla birlikte pek çok renk seçim özelliğini de içerisinde bulundurmaktadır. Alanınıza uygun file çeşidini bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Standart kullanım alanlarınızın dışında golf ağı, oyun sahanızdaki tüm çevre kapama ve taban kapama işlemlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

GOLF SAHASI ÇEVRE KAPAMA AĞI

Golf koruyucu file, yüksek muvakkemetli Uv katkılı ipliklerden özel olarak üretilmektedir. Gözenek aralıkları çeşitli mm oranlarına göre değişiklik göstermektedir.

Piyasa üzerinde satışa sunulan pek çok golf filesine nazaran Shield Safety Nets uzun ömürlü kullanım özelliği ile birlikte en çok tercih edilen golf ağı markası olmaya da devam ediyor.

File çeşitlerimiz içerisinde tüm aktivite alanlarınıza uygun bir file çeşidi bulabilmeniz de çok mümkün.  Standart oyun alanlarından farklı ebat ve biçim özelliğine sahip alanınıza uygun olarak da golf filesi üretmekteyiz.

Yüksek mukavemetli Uv katkısına sahip özel olarak üretilen file çeşitlerimiz çok yüksek sıcaklıklarda güneş ışınlarının direkt olarak temas etmesini önleyip ağınızda oluşabilecek herhangi bir kopma ve yanma gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanızı da sağlayacaktır diğer bir yararlıklardan da biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Naylon ipliklerden üretilen bu ağlar güneş ışınlarına dayanıklı olmasının yanı sıra olumsuz hava koşullarından dolayı oluşabilecek olan aşınmalardan da korumaktadır.

Kaliteli üretim koşullarına uygun özelliklere göre özel olarak üretilen çok daha fazla golf çevresi file çeşidine ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz. Ağ çeşitleri hakkında daha fazla bilgi alıp yeni ürün kataloglarından haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kategoriler:
Open chat
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?