Hakkımızda

1982 yılında kurulan ÖZBEKSPOR MALZEMELERİ, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.1982 yılında FİLE ve AĞ imalatı olarak kurulan firmamız,1997 senesinde ÖZBEKSPOR MALZEMELERİ İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

ÖZBEKSPOR  MALZEMELERİ Spor Fileleri,Futbol,Voleybol,Basketbol,Tenis,Beach Voleybol,Hentbol,Su Topu,Badminton,Çamaşır Yıkama Fileleri,İnşaat Güvenlik,Balkon Koruma,Merdiven Emniyet,Golf,Buz Hokeyi,Trambolin,Çocuk Oyun Parkları,Top Havuzu,Spor Sahası Çevre Koruma Fileleri ve Her çeşit Saha Kapama Filelerinin üretiminin yanısıra Animasyon,Fitness ve Spor Malzemeleri olmak üzere kalitesi,güvenilirliği ve uygun fiyat anlayışı ile bir çok alanda faaliyet göstermektedir.ÖZBEKSPOR ayrıca; mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra Spor ve birçok File,Ağ imalatı olmak üzere,  alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.İç ve Dış Piyasanın taleplerini karşılayan firmamız File ve Ağ imalatı konusunda aranılan marka özelliği taşımaktadır.

ÖZBEKSPOR’un  ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği ve kaliteliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.Filelerimiz Yüksek mukavemetli Naylon ve Polyamid iplerden itina ile imal edilerek müşterilimizin hizmetine sunulmuştur.Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

ÖZBEKSPOR’un  bir merkezi şirketi,ofisi ve imalathanesi İstanbul’da olup Antalya’da 2000m²lik bir mağaza şubesi  50 çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. ÖZBEKSPOR özellikle FİLE ve AĞ sektöründe her geçen gün bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

ÖZBEKSPOR hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan ÖZBEKSPOR tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.FİRMAMIZ sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

ÖZBEKSPOR gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda,ÖZBEKSPOR’un hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.